Ako sa zbaviť brucha

Ako sa zbaviť brucha Väčšie bruško, oslabená brušná stena, diastáza – Monika Šrenkelová

Niektoré ženy majú celý život bruško ako po pôrode. Alebo vyzerajú akoby boli tehotné. Niektorí muži túžia po sixpacku. Aj aj ženy. A nejde to… Ako sa zbaviť brucha? Čím to je a ako to napraviť? A čo ženy po operáciách maternice či po cisárskom reze? Za čo všetko môže oslabená brušná stena? A čo menopauza a oslabené bruško? Má to vplyv na inkontinenciu či bolesti krížov či kĺbov? Aj o tom sa dnes budeme rozprávať s Monikou Srenkelovou.

Zanietená fyzioterapeutka, ktorej meno sa spája s popôrodnou diastázou ale zároveň po rozhovore s ňou zistíte, že informácie ktoré “ letia “ svetom o panvovom dne a kockách na bruchu sú ďaleko vzdialené realite.. Vytvorila vlastnú metodiku Correct Body System. Pomohla už vyše 13.000 klientom. Osvetu v prelomovej rehabilitácii oblasti brucha robí aj v spolupráci s lekármi na Slovensku a v Čechách.

Ako sa zbaviť brucha?

Ja som na úvod povedala niekoľko otázok a tým by sme vlastne mohli pokračovať. Ty si mi však povedala, že tie otázky sú postavené tak, ako sa pýtajú všetci. A to je problém, lebo treba začať úplne z inej strany. Čo by sme sa teda mali vedieť?

Priatelia. Ďalšie otázky vyplynuly z toho, čo Monika rozprávala. Je to zaujímavé a vyzerá to, že všetko je inak. Veľmi pomáhajúci rozhovor takmer pre všetkých Či už ženy alebo muži. Či po operácii alebo pred…

Ak sa rozhovor zapáči, pošlite ho ďalej….

👉Ďakujem aj za finančnú podporu, ktorú mi posielate. Ak sa chcete pridať, je možné realizovať touto cestou: Podpora podcastu ODznova možná tu: https://ko-fi.com/odznovapodcast alebo na č.u: SK45 8330 0000 0022 0165 1060 – do poznámky uveďte, že ide o dar.

Ak sa chcete pridať na našu víkendovku, napíšte mi na môj mail a zašlem vám link. Alebo kliknite tu: https://www.40plus.sk/vikendovka-pre-zeny-soogood-jesen-2024-v-termine-25-10-2024-27-10-2024-prihlaska/

Komentáre na stránke nie sú umožnené