Drevokazné huby v mede

Drevokazné huby v mede z Ruska a Číny ukazujú silu i pri rakovine. Zázrak? Nie! Výsledky sú ale fajn. Dan Fiala

My nesľubujeme zázrak. Drevokazné huby tu boli už od nepamäti. Daniel Fiala hovorí: „Moja sestra zomrela na rakovinu. Verila len alternatívnej medicíne. Bol som na ňu nahnevaný. Mohla ešte žiť.  Alternatíva je dobrá, ak sa kombinuje západná a východná medicína. Náhoda mi priniesla do života jedného Slováka, keď aj môj otec ochorel na rakovinu. Rakovinu prostaty. Vtedy som zistil, že existuje niečo, ako drevokazné huby v mede.

Receptúra drevokazné huby v mede

Tento Slovák, ktorého som stretol, vyvinul receptúru, ako kombinovať drevokazné huby s medom (získať výhodnejšiu ponuku so zľavou 15%, ak sa vám rozhovor zapáči: https://supramedex.sk/vyhodne/ ). Mnohí ľudia, ktorých už poslali domov zomrieť, vyskúšali tento doplnok ako poslednú šancu a dnes sa majú podľa Danielovych slov lepšie a ešte stále žijú. Ten Slovák objavil drevokazné huby, keď už mu lekári nedávali šancu. Už zomrel, žiaľ. Nie však na rakovinu. Zrazilo ho auto, keď išiel na bicykli… Receptúru, ktorú objavil rozvíjame a získali sme všetky potrebné certifikáty. Výsledky pacientov sú pre nás ako odmena. Ľudia dokonca skúšajú produkty podávať aj ich zvieracím miláčikom a píšu nám, že im to pomáha. Hlavne zvieratám, ktorým už nevedia veterinári pomôcť…

My nemôžeme a ani nechceme hovoriť, že je to zázračné liečivo na rakovinu či iné choroby…

Ale evidentne – ako doplnok stravy, mnohým pomáha. Dobré skúsenosti hovoria za seba aj u ľudí s cukrovkou, crohnom, a inými diagnózami…“ Viac v rozhovore. Tip na hosťa a tému ste mi poslali vy, milí priatelia, diváci. Ďakujem.

Daniel spomenul aj cenu produktu a kde sa dá kúpiť výhodnejšie.. https://supramedex.sk/vyhodne/

 

Ďakujem, že vás to so mnou baví.

Ďakujem aj za finančnú podporu, ktorú mi posielate. Ak sa chcete pridať, je možné realizovať touto cestou: Podpora podcastu ODznova možná tu: https://ko-fi.com/odznovapodcast alebo na č.u: SK45 8330 0000 0022 0165 1060 – do poznámky uveďte, že ide o dar.

Martina Valachová

Komentáre na stránke nie sú umožnené