Numerologička Katarína Čičmancová

Numerologička Katarína Čičmancová – rok 2024 bude osmičkový

Každoročne sa s Katkou Čičmancovou stretneme na sklonku roka, aby sme sa porozprávali o tom, aký bol rok predošlý a aký bude rok ďalší. Aké sú trendy a ako môžeme nájsť balans v živote napriek okolnostiam, ktoré budú ovplyvňovať aj prírodné živly? Rok 2024 podľa numerológie a čísiel – numerologička Katarína Čičmancová sa pozrela na to, čo môžeme očakávať.

Pozrite si rozhovor, ktorý vám môže pomôcť nastaviť sa na rok 2024.

V bolesti sa vždy rodí niečo krásne. A to je pozitívny odkaz rozhovoru…

Rozprávali sme sa o financiách, spoločnosti, o tom, ako bude vyzerať rok z hľadiska vzťahov a čo môžeme urobiť, aby sme mali lepšie vzťahy? Motiváciou by nám mohla byť lepšia nálada v spoločnosti. Porozumenie. Súhlasíte? Aj keď mnohí ľudia numerológiu nemajú v láske, nesporný je fakt, že čísla nás ovplyvňovali od nepamäti. Čísla nám môžu naznačovať trendy. Nie sú to dohady, ale je to ukážka toho, na čo sa sústrediť. Aj v tom numerológia napomáha.

Rozhovor si pozrite priamo tu: 

Prípadne priamo na YouTube, kde môžete zanechať aj komentár.

Ak sa vám rozhovor zapáči, pošlite ho ďalej zdieľaním… Ďakujem.

Stretnime sa naživo…

Začali sme sériu živých podujatí v Bratislave. Zistite si aktuálne možnosti. Napíšte mi na valachova@40plus.sk

Ďakujem, že vás to so mnou baví.

Ďakujem aj za finančnú podporu, ktorú mi posielate. Ak sa chcete pridať, je možné realizovať touto cestou: Podpora podcastu ODznova možná tu: https://ko-fi.com/odznovapodcast alebo na č.u: SK45 8330 0000 0022 0165 1060 – do poznámky uveďte, že ide o dar.

Martina Valachová 

Komentáre na stránke nie sú umožnené