Zbaviť sa alergie a liekov

Zbaviť sa alergie a liekov? „Som zdravá! Lieky už nepotrebujem!“

Pani Zitka Bielovičová trpela neuveriteľných viac ako 50 rokov ťažkými alergiami…  Až raz… Ako sa dá zbaviť sa alergie a liekov? Ak alergiou trpíte viac ako 50 rokov? A bez liekov sa neviete ani len  pohnúť? A bez vreckovky tiež? Hovorí sa, že uzdravenie je vecou rozhodnutia. Všetko vraj máme v hlave. To aspoň tvrdia celostní lekári. Pani Zitka sa rozhodla v ordinácii lekárky počas korona opatrení. Prečo a ako sa to stalo?

Rozhodnutie je kľúč…

Na Zitku Bielovičovú som „narazila“ vďaka jej komentáru, ktorý napísala pod jeden z rozhovorov priamo na YouTube. Znelo tam, že sa rozhodla, že bude zdravá. A to po 50 rokoch, keď trpela silnými alergiami. Za jej uzdravenie môže trochu aj náhoda, pretože počas korona opatrení u lekárky odmietla nosiť respirátor, ktorý jej spôsoboval problémy a mala doslova až chrasty okolo úst. Keď si ho odmietla zo zdravotných dôvodov nasadiť, lekárka ju odmietla ošetriť. A vtedy si pani Zitka povedala – dosť. S alergiou končím. Viac do tejto ordinácie nevkročím…

Zbaviť sa alergie a liekov? A odložiť lieky len tak? 

Pani Zitka lieky odložila, ale aby si bola istá, obrátila sa na liečiteľa a pod jeho vedením (kombinácia byliniek a afirmáciá) sa utvrdila vo svojom rozhodnutí. Uplynuli dva roky a ona je stále bez liekov a aj prejavov choroby.

Viac v rozhovore, v ktorom sa dozviete, ako sa jej podarilo prestať sa spoliehať na lieky.

Sledovať môžete aj priamo tu…

Stretnime sa naživo…

V rozhovore som spomínala aj podujatie. Tie organizujem pravidelne v Bratislave. Ďalšie podujatia sledujte na hlavnej stránke, alebo mi napíšte na valachova@40plus.sk

Ďakujem, že vás to so mnou baví.

Vrelá vďaka aj za finančnú podporu, ktorú posielate. Ak sa chcete pridať, podporu je možné realizovať touto cestou: Podpora podcastu ODznova možná tu: https://ko-fi.com/odznovapodcast alebo na č.u: SK45 8330 0000 0022 0165 1060 – do poznámky uveďte, že ide o dar.

Martina Valachová

Komentáre na stránke nie sú umožnené